Subota, 21 April 2018,   00:58:33   Dobrodošao/la, Gost | RSS
[ Nove poruke · Članovi · Pravila Foruma · Tražilica · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum » Forum » Pomoć i Podrška » Što je potrebno i kako gledati. » Što je potrebno i kako gledati. (Što je potrebno i kako gledati.)
Što je potrebno i kako gledati.
Tommy0412Date: Nedjelja, 19 October 2014, 01:22:45 | Message # 1
Pirat
Group: Gazda
Awards: 2
Status: Offline
Korištenje ovog sajta je vrlo jednostavno
ako želiš nešto gledati klikneš na naslov ( ne na sliku tj poster)
Ispod teksta
linkovi za gledanje
se nalaze linkovi za gledanje
kliknes na link (nekada ima vise linkova)
i pustiš video
uglavnom, ako vam nešto nije jasno pitajte.

Tommy0412Date: Subota, 14 January 2017, 06:52:28 | Message # 2
Pirat
allmyvideos.net
vidspot.net
exashare.com
LINKOVI NE RADE
TAKO DA STRANICE NA KOJIMA SE TAKVI LINKOVI NALAZE PRIJAVITE,
KAKO BI IH PROMJENIO.
Ako nema nikakvog linka tu je nekad bio videomega embedovan video, vidomega više ne radi tako da više nema ni filma (prijavite pa cu da popravim)

bibikamaliDate: Subota, 14 April 2018, 23:12:26 | Message # 3
Private
Group: Users
Awards: 0
Nema adekvatnog topica, pa pokušat ću ovdje.
Imam dva problema.

1. Ako platim članarinu, da li se može gledati i sa smart TV samsung, ili je samo za PC?

2. Dragi Filmoljupci, "gledam vas" već tri godine i sasvim sam zadovoljan izborom filmova, ali u zadnjim danima, ako gledam na smart TV, sve mi se zaledi, poslije nekih 5 minuta gledanja i nema druge nego da ištekam Tv iz struje. Gnjavaža prava. Možete li malo pogledati, do čega bi moglo biti, pošto taj problem nemam, na drugim sajtovima?

Tommy0412Date: Nedjelja, 15 April 2018, 01:47:35 | Message # 4
Pirat
Quote bibikamali ()
Nema adekvatnog topica, pa pokušat ću ovdje.
Imam dva problema.

1. Ako platim članarinu, da li se može gledati i sa smart TV samsung, ili je samo za PC?

2. Dragi Filmoljupci, "gledam vas" već tri godine i sasvim sam zadovoljan izborom filmova, ali u zadnjim danima, ako gledam na smart TV, sve mi se zaledi, poslije nekih 5 minuta gledanja i nema druge nego da ištekam Tv iz struje. Gnjavaža prava. Možete li malo pogledati, do čega bi moglo biti, pošto taj problem nemam, na drugim sajtovima?

i kakve veze taj problem ima sa ovom stranicom? kad se na ovoj stranici ni ne gleda? nego se nalaze samo linkovi prema eksternim stranicama? ili mozda mislis da su te iste stranice moje?

bibikamaliDate: Nedjelja, 15 April 2018, 08:36:23 | Message # 5
Private
Group: Users
Awards: 0
Quote Tommy0412 ()
kakve veze taj problem ima sa ovom stranicom? kad se na ovoj stranici ni ne gleda? nego se nalaze samo linkovi prema eksternim stranicama? ili mozda mislis da su te iste stranice moje?

Ama, ne kažem to, nego nešto mora biti, jer ipak, na jednom sajtu nema problema, a na drugom ima,. Ako je i do eksternih stranica, možda se može napraviti neki izbor, možda ih ima s nekvalitetnim linkovima.
Kad smo već kod toga, da li se ovo (plaćeno) gledanje bez reklama odnosi i na reklame na klipovima?

Tommy0412Date: Nedjelja, 15 April 2018, 13:51:32 | Message # 6
Pirat
Quote bibikamali ()
Ama, ne kažem to, nego nešto mora biti, jer ipak, na jednom sajtu nema problema, a na drugom ima,. Ako je i do eksternih stranica, možda se može napraviti neki izbor, možda ih ima s nekvalitetnim linkovima.
Kad smo već kod toga, da li se ovo (plaćeno) gledanje bez reklama odnosi i na reklame na klipovima?

problem ti je do televizora, tj web browsera, znaci kontaktiraj samsung.
premium članstvo je samo za ovaj sajt.
i ne zanimaju me tehnicki problemi koji nemaju veze sa ovom stranicom
znaci kad kliknes na link ides na eksterne stranice openlod, estream, vidzi, vidto. i ako ne mozes gledati kontaktiras njih.

Forum » Forum » Pomoć i Podrška » Što je potrebno i kako gledati. » Što je potrebno i kako gledati. (Što je potrebno i kako gledati.)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: